Z dumą ogłaszamy, że nasza wybitna grupa 13 nauczycieli z Butterfly Językowa Szkoła Podstawowa oraz Językowe Przedszkole Butterfly i Żłobek Butterfly Kids osiągnęła nowy, wyższy poziom profesjonalizmu. Z determinacją w sercu i wielką satysfakcją zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego! Ta znakomita realizacja podkreśla nie tylko ich niezłomne zaangażowanie w nauczanie, ale również ich nieustanną chęć rozwoju i doskonalenia.

95 proc uzyskało najwyższe noty, tj. 10/10 punktów od 5 osobowej komisji oceniającej. To niezwykły wynik, który pokazuje, jak wysoki poziom reprezentują nasi nauczyciele. Warto podkreślić, że komisja składała się z ekspertów z listy MEiN oraz przedstawicieli Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Ich ocena jest nie tylko potwierdzeniem profesjonalizmu naszych nauczycieli, ale również dowodem na to, że nasze metody i podejście do edukacji są na najwyższym poziomie.

Ekspertki z listy MEiN oraz przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty docenili wysoką jakość przygotowania do egzaminów. To nie jest przypadkowe. W Butterfly Językowa Szkoła Podstawowa, Językowe Przedszkole Butterfly i Żłobek Butterfly Kids kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój i doskonalenie naszych nauczycieli. Regularnie organizujemy szkolenia, warsztaty i sesje mentorowania, które pomagają naszym nauczycielom nie tylko zdobywać nowe umiejętności, ale również doskonalić te, które już posiadają.

Efekt: Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty zaprasza nas do intensywnej współpracy w kilku edukacyjnych aspektach. To dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie motywacja do dalszej pracy. Współpraca z Kuratorium Oświaty to nie tylko prestiż, ale również szansa na wspólne projekty, które mogą przynieść korzyści całej społeczności edukacyjnej. Już teraz planujemy kilka inicjatyw, które mają na celu podniesienie jakości edukacji w naszym regionie.

Na zdjęciu tylko część zespołu egzaminacyjnego tuż po przyznaniu nowych stopni awansu. Widać na nim radość i dumę, które towarzyszyły temu wyjątkowemu wydarzeniu. To moment, który na długo pozostanie w naszej pamięci i będziemy do niego wracać z uśmiechem. Każdy z naszych nauczycieli włożył ogrom pracy i zaangażowania, aby osiągnąć ten sukces.

Przed nami wiele wyzwań, ale również wiele możliwości do dalszego rozwoju i doskonalenia. Z takim zespołem, jak nasz, jesteśmy przekonani, że osiągniemy jeszcze wiele wspaniałych rzeczy. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Kategorie: AKTUALNOŚCI