Mamy przyjemno艣膰 poinformowa膰, 偶e nasi uczniowie osi膮gn臋li znakomite wyniki w Og贸lnopolskim Konkursie J臋zyka Angielskiego Fox, kt贸ry odby艂 si臋 pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiello艅skiego w Krakowie.

Konkurs skierowany by艂 do uczni贸w w trzech grupach wiekowych: KITTENS dla klas III i IV, BUNNIES dla klas V i VI oraz DUCKS dla klas VII i VIII szk贸艂 podstawowych. Test trwa艂 75 minut i odby艂 si臋 w szko艂ach uczni贸w, pod nadzorem nauczycieli-opiekun贸w konkursu.

Ka偶dy test sk艂ada艂 si臋 z pyta艅 o trzech stopniach trudno艣ci, a punktacja by艂a nast臋puj膮ca: za poprawn膮 odpowied藕 na pytania I cz臋艣ci przyznawano 3 punkty, II cz臋艣ci – 4 punkty, III cz臋艣ci – 5 punkt贸w. Za b艂臋dn膮 odpowied藕 odejmowano 25% punkt贸w, a brak odpowiedzi oznacza艂 0 punkt贸w.

Nasi uczniowie zas艂uguj膮 na ogromne gratulacje, poniewa偶 a偶 18 z nich zaj臋艂o II miejsce w swoim przedziale wiekowym i przedziale wymaganych punkt贸w. W kategorii DUCKS wyr贸偶nili si臋: Zofia Antonowicz (91,67%), Maria Charli艅ska (91,67%) oraz Karolina Biegajska (91,60%). W kategorii BUNNIES najwy偶sze wyniki osi膮gn臋li: Agata Benetkiewicz (95%) i Adam Pietrzak (95%).

Dodatkowo, 7 uczni贸w zaj臋艂o III miejsce w swoim przedziale wiekowym. W kategorii BUNNIES wyr贸偶nili si臋: Antonina Jaros (80%) i Tymon Stasiak (80%), a w kategorii KITTENS: Alicja Lipi艅ska (76,67%) i Jan Buczkowski (73,33%).

Jeste艣my dumni z osi膮gni臋膰 naszych uczni贸w i cieszymy si臋, 偶e mo偶emy si臋 nimi podzieli膰.