Logo - Językowy Żłobek Butterfly

JĘZYKOWY ŻŁOBEK

Dzieci w trakcie zajęć w Językowym Żłobku Butterfly
INFORMACJE I MISJA

o żłobku

Językowy Żłobek Butterfly Kids powstał jako naturalna kontynuacja działań przedszkola i szkoły, choć może trochę „nie po kolei”. W każdym razie nasz żłobeczek zdążył już dojrzeć i stać się całkiem poważnym miejscem wychowania, opieki i edukacji dla najmłodszych pociech. 

Tworząc Butterfly Kids czerpaliśmy z naszych wieloletnich doświadczeń i wzięliśmy z nich co najlepsze – pomysły na najlepsze ciocie pod słońcem, twórcze zabawy i zajęcia rozwijające, wspaniałą opiekę z odpowiednią dozą edukacji. Wykorzystując jednak nasze sprawdzone zasady chcieliśmy też, aby Butterfly Kids stał się namiastką domu. Głęboko wierzymy, że nam się to udaje!

ŻŁOBEK BUTTERFLY

jak działamy

Opiekujemy się dziećmi powyżej 1 roku życia w godzinach 6:30 -16:30. 

W naszej placówce mamy 45 miejsc. Grupy tworzymy według wieku. Dwie opiekunki są przypisane do każdej grupy szesnastu dzieci, aby zapewnić im właściwą opiekę i nadzór.

Jako jedyni w Toruniu prowadzimy autorski program nauczania języka angielskiego English Quater – zarażamy już nim zaprzyjaźnione placówki spoza naszego regionu; sprawdzonymi i opracowanymi kwadransowymi zajęciami wzbudzamy zainteresowaniem językiem wśród maluszków, które w sposób naturalny i na miarę swojej percepcji osłuchują się z angielskim. 

Co bardzo ważne korzystamy ze specjalistów przedszkola i szkoły, dzięki czemu nadzór nad naszymi działaniami mają pedagog i psycholog

Przy współpracy z renomowaną firmą cateringową zapewniamy naszym podopiecznym w ciągu dnia cztery smaczne i pełnowartościowe posiłki: śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. 

Dzieci w trakcie zajęć w Językowym Żłobku Butterfly

Program

Logo - Bajkoterapia

Bajkoterapia

Czytamy dzieciom specjalnie dobrane do grupy wiekowej książeczki. Wszystko to w celach edukacyjnych, terapeutycznych i relaksacyjnych. Poprzez dobrze dobrane bajki pokazujemy malcom jak radzić sobie z problemikami i towarzyszącym im emocjom.

Logo - Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne

To dla nas jedna z ważniejszych form aktywności. A staramy się korzystać i pokazywać różne techniki – rysowanie, malowanie, modelowanie, lepienie czy wyklejanie. Wiemy doskonale, że te formy zajęć fantastycznie oddziaływują na nasze maluszki. Poprawiają koordynację wzrokową, wspierają motorykę małą, pobudzają wyobraźnię, a przede wszystkim – dają mnóstwo satysfakcji i świetnej zabawy.

Logo - Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Tu zabieramy maluchy we wspaniałą podróż do świata smaków, zapachów i kolorów. Dzieci wprost uwielbiają tę formę zajęć! Podczas warsztatów prowadzimy dzieci przez różnorodne i zabawne aktywności kulinarne. Za każdym razem gwarantujemy naszym żłobkowiczom nową smakową przygodę!

Logo - Zajęcia sensoryczne

Zajęcia sensoryczne

Te atrakcyjne spotkania polegają na wykorzystywaniu różnych materiałów, z których dzieci tworzą różnorodne masy plastyczne. Dzięki zmysłom dotyku, węchu i smaku maluszki pobudzają swoją kreatywność i ekspresję twórczą. A ponadto, podczas eksperymentowania z różnymi zapachami, teksturami i kształtami doskonalimy wśród dzieci zdolności manualne, co jest tak ważne na kolejnych etapach przygody przedszkolnej i szkolnej.

.

Logo - Zajęcia muzyczno-rytmiczne

Zajęcia muzyczno-rytmiczne

Uwielbiamy obserwować, jak nasze małe pociechy emocjonalnie przeżywają muzykę. W dużej mierze to zasługa sprawdzonych prowadzących, którzy starają się, aby żłobkowa przygoda z muzyką była interesująca i różnorodna. Gdy tak się dzieje możemy liczyć na uśmiech i zadowolenie – a o to przecież chodzi.

Dzieci w trakcie zajęć w Językowym Żłobku Butterfly
NASI NAUCZYCIELE

kadra

Nasz zespół składa się z doświadczonych i troskliwych opiekunów, którzy przede wszystkim kochają pracę z małymi dziećmi. Każda opiekunka jest nie tylko profesjonalna, ale także pełna ciepła i empatii.

W naszym żłobku tworzymy atmosferę pełną miłości, zrozumienia i akceptacji, aby maluchy czuły się bezpiecznie i szczęśliwe pod naszą opieką.

ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI

rekrutacja

Zapisy do naszego Żłobka Butterfly trwają cały rok kalendarzowy do momentu wyczerpania miejsc w poszczególnych grupach wiekowych.

Nabór odbywa się wg kolejności składania wniosków. Opłatę rekrutacyjną należy uiścić do 3 dni roboczych od daty podpisania umowy.

Dzieci, które nie zostaną przyjęte z powodu braku miejsc będą wpisane na listy rezerwowe według kolejności złożonych wniosków. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji do Językowego Żłobka Butterfly, prosimy o kontakt:

Rekrutacja do Językowego Żłobka Butterfly

+48 721 971 886

szkolamotyli@gmail.com