Uczniowie klasy 8a mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Gospodarki, Kolegium Nauk Medycznych w Toruniu. To była niezapomniana przygoda pełna nowych doświadczeń i wiedzy.

W programie wyjścia znalazło się:

Zwiedzanie centrum symulacji medycznych – Uczniowie mieli szansę zapoznać się z zaawansowanym sprzętem medycznym oraz nowoczesną infrastrukturą, która na co dzień służy przyszłym medykom do nauki.

Praktyczne ćwiczenia – W ramach warsztatów uczestnicy uczyli się mierzyć ciśnienie krwi oraz uczestniczyli w demonstracji podstawowych technik resuscytacji krążeniowo-oddechowej na trenażerach Sharp X.

Wyrażamy ogromną wdzięczność za zaproszenie oraz możliwość uczestnictwa w tych fascynujących warsztatach medycznych.

To doświadczenie na pewno zapadnie w pamięć młodym odkrywcom tajemnic medycyny!

Kategorie: AKTUALNOŚCI