Od tego roku szkolnego każdy z uczniów i nauczycieli Językowej Szkoły Podstawowej Butterfly może korzystać z nowo otwartej szkolnej biblioteki, której zasoby są teraz dostępne na wyciągnięcie ręki dzięki nowoczesnemu systemowi internetowego wypożyczania książek. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia szybki i łatwy dostęp do literatury, co jest istotnym krokiem w kierunku promowania czytelnictwa wśród młodzieży.

Internetowy system wypożyczania książek został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Dzięki niemu każdy uczeń może przeglądać katalog dostępnych książek online, rezerwować interesujące go pozycje i otrzymywać powiadomienia o terminie ich zwrotu. Wystarczy kilka kliknięć na smartfonie lub komputerze, aby upewnić się, że książka czeka na Ciebie w bibliotece. To rozwiązanie nie tylko oszczędza czas, ale także zachęca do regularnego korzystania z zasobów biblioteki.

Z pewnością nasza szkolna biblioteka staje się miejscem, które sprzyja rozwijaniu pasji czytelniczych i poszerzaniu horyzontów naszych uczniów.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej niezwykłej okazji i odkrywania bogactwa literatury, które teraz jest na wyciągnięcie ręki!

Kategorie: AKTUALNOŚCI