Pracownicy Straży Miejskiej w Toruniu na zaproszenie Językowego Przedszkola Butterfly odwiedzili najmłodszych mieszkańców miasta. To spotkanie było okazją do nie tylko wspólnej zabawy, ale i edukacji w duchu poszanowania prawa i porządku publicznego.

Strażnicy miejscy zaprezentowali przedszkolakom swoje wyposażenie oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa, które każde dziecko powinno znać. Była to także świetna okazja do rozmów o zawodzie strażnika i jego znaczeniu dla społeczności lokalnej.

Dzieci miały okazję zadać wiele pytań, które świadczą o ich ogromnej ciekawości świata. Zainteresowanie było tak duże, że strażnicy obiecali wrócić z kolejnymi zajęciami.

Spotkanie to pokazało, jak ważna jest edukacja już od najmłodszych lat w zakresie szacunku dla prawa oraz funkcjonariuszy dbających o nasze bezpieczeństwo. To także doskonały przykład na to, jak służby miejskie mogą współpracować z oświatą, budując pozytywny obraz w oczach dzieci.

Kategorie: AKTUALNOŚCI