W naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Maja Klajda, aktualna Miss Polonia 2024 oraz studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, zainaugurowała swój autorski projekt “Poznajmy się”. Warsztaty zostały zorganizowane przez Fundację Miss Polonia. Cieszymy się, że nasza szkoła była pierwszą w kraju, która mogła uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.

Fundacja Miss Polonia, założona w tym roku z okazji 95-lecia konkursu Miss Polonia, kontynuuje wieloletnie działania społeczne, w które zaangażowane są laureatki i uczestniczki najstarszego konkursu piękności w Polsce. Działania charytatywne Fundacji obejmują szeroki zakres inicjatyw, z szczególnym uwzględnieniem pomocy dzieciom i młodzieży.

Celem warsztatów było m.in. przedstawienie młodzieży różnych wymiarów osobowości oraz typów temperamentu, a także umożliwienie uczestnikom lepszego poznania samych siebie. Dodatkowo, zajęcia miały pokazać, jak praca z psychologiem może pomóc w odkrywaniu własnej tożsamości.

Miss Polonia Maja Klajda, finalistka Miss Polonia 2024, jest zaangażowana w działania Fundacji Miss Polonia, które mają na celu wsparcie młodzieży w ich rozwoju osobistym.

Kategorie: AKTUALNOŚCI