Wszystko zaczęło się od ceremonii otwarcia, którą poprowadził nasz Dyrektor Marcin Brzozowski.

Jego słowa były pełne ciepła i wdzięczności za wysiłek, jaki wszyscy włożyli w miniony rok szkolny. Dyrektor podkreślił, jak wyjątkowy jest to czas, kiedy możemy wspólnie świętować sukcesy naszych uczniów.

Następnie przyszedł czas na wręczenie wyróżnień i nagród. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, otrzymali dyplomy, medale oraz statuetki. Było to dla nich ogromne wyróżnienie, a dla nas wszystkich powód do dumy. Widzieliśmy radość na twarzach wyróżnionych uczniów, które mówiły więcej niż słowa.

Również nasi nauczyciele zostali uhonorowani za swoją ciężką pracę i zaangażowanie. Otrzymali specjalne podziękowania z rąk Organu Zarządzającego oraz Dyrekcji. To oni są siłą napędową naszej szkoły, a ich poświęcenie i pasja do nauczania zasługują na największe uznanie.

Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań dla Rodziców naszych wspaniałych uczniów. Ich nieustanna motywacja i wiara w swoje dzieci wymaga wdzięczności i szacunku.

Zakończenie roku szkolnego to również czas pożegnań dla uczniów klasy ósmej. To zawsze bardzo wzruszający moment, pełen łez i uścisków. Każdy z nas czuł, że kończy się pewien etap, ale jednocześnie zaczyna się nowy, pełen nowych wyzwań i możliwości.

Chociaż rok szkolny dobiegł końca, wspomnienia z tego wyjątkowego dnia pozostaną z nami na długo. To właśnie takie chwile sprawiają, że nasza szkoła jest miejscem wyjątkowym, pełnym pasji, zaangażowania i wspólnych sukcesów.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy.

Czekamy z niecierpliwością na nowy rok szkolny i kolejne wspólne sukcesy. Razem możemy osiągnąć wszystko!

Kategorie: AKTUALNOŚCI