Za nami dwie miłe uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego: ogromnie cieszymy się, że towarzyszył nam wiceprzewodniczący Rady Miasta Torunia Marcin Czyżniewski Radny Miasta Torunia, który zadeklarował wsparcie i zwrócenie uwagi na problemy szkół niepublicznych takich jak nasza. „Butterfly jest dumą naszego miasta, szkoła uzyskuje wspaniałe wyniki” – powiedział. W uroczystości nie mogła wziąć udziału wiceprezydent Dagmara Zielińska, ale zapowiedziała chęć spotkania niebawem. Mamy też nadzieję na odwiedziny innych radnych, szczególnie tych z komisji oświaty RMT. Program umilili swoim występem tancerze – mistrzowie Polski w tańcach narodowych Marcin Hemmerling i Maria Sudzińska.

Nasze wakacje obfitowały w intensywne prace remontowe i modernizacyjne. Dzięki nim nasz budynek i jego otoczenie przeszły prawdziwą przemianę. Mamy nadzieję, że te zmiany przyczynią się do jeszcze lepszego samopoczucia i większego komfortu naszych uczniów. 💪🏼🍀

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie sukcesy i pozytywne doświadczenia przyniesie ten nowy rok szkolny! Już teraz cieszymy się na myśl o ich rozwoju i osiągnięciach.

Kategorie: AKTUALNOŚCI