Chcielibyśmy podzielić się z Wami fascynującą metodą nauczania języków obcych, którą stosujemy w naszych placówkach Butterfly – jest to tzw. Immersja Językowa.

Ale na czym polega zanurzenie w języku? To prosta, ale skuteczna metoda, która polega na otoczeniu dziecka językiem obcym w sposób naturalny i nieprzymusowy.

Jesteśmy dumni z faktu, że właśnie w naszej placówce wykorzystujemy tę innowacyjną metodę. Dzięki niej dzieci mają możliwość codziennego kontaktu z językiem obcym, co sprzyja naturalnemu przyswajaniu go.

Korzyści płynące z metody Immersji Językowej są nieocenione. Dzieci nie tylko szybko opanowują język obcy, ale także rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne, kreatywność oraz tolerancję wobec innych kultur. Ponadto, badania naukowe potwierdzają, że dzieci uczące się poprzez Immersję Językową osiągają wyższe wyniki w nauce.

Co więcej, taka metoda skutkuje w przyszłości dziecka poprzez otwarcie drzwi do globalnego rynku pracy oraz zwiększenie szans na rozwój kariery związanej z językami obcymi.

Jeśli więc jako rodzic pragniesz, aby Twoje dziecko przyswoiło język obcy w sposób naturalny i efektywny, serdecznie zapraszamy do zapisania pociechy do naszego Językowego Przedszkola Butterfly lub do naszej Językowej Szkoły Podstawowej Butterfly. Tutaj gwarantujemy, że Twoje dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję zanurzenia się w języku obcym i zdobycia cennych umiejętności językowych.

Zapraszamy do naszej placówki, gdzie z pasją wprowadzamy metodę Immersji Językowej, aby otworzyć przed dziećmi wspaniały świat języków obcych.

Pozdrawiamy,
Zespół Butterfly